תקנון האתר

תנאי שימוש באתר “coolooloo”

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון

אתר “Coolooloo” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר מכירות מוצרים ממותגים,
ייצוגי עבור “Coolooloo” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “Coolooloo” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “Coolooloo”.
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “Coolooloo” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “Coolooloo”.

אישור הגהה לפני ביצוע הזמנה בהתאמה אישית
ביצוע הזמנה בהתאמה אישית דורש אישור הגהה של “הסקיצה”.
האחריות לאישור “הסקיצה” הנה על מבצע ההזמנה “הלקוח”.
לאחר אישור הסקיצה ע”י “הלקוח” תישלח ההזמנה לביצוע, היה והתגלתה טעות, האחריות המלאה תהה על ה”לקוח”
* יש לבדוק את “הסקיצה” בקפידה בכדי להימנע מטעויות וביצוע חוזר על חשבון “הלקוח”

בדפוס דיגיטלי תיתכן סטייה של עד 10% בהתאם לסוג הנייר עליו מדפיסים ופרופיל הצבע של המכונה איתה מדפיסים.
כמו כן, קיים הבדל בפרספקטיבה שניתן לקבל בין המסכים השונים (פלאפונים,מחשבים וכו’) 
בתהליך אישור הגרפיקה.

הזמנת מוצר בהתאמה אישית ומדיניות ביטולים
מוצר בהזמנה אישית מותאם לצורכי “הלקוח” בלבד, לכן לא ניתן לבטל הזמנה לאחר אישור “הסקיצה” ושליחת ההזמנה לביצוע.

 

* הלקוח יקבל עד 2 סקיצות לאישור לגרפיקה שבחר במסגרת העסקה הרגילה, היה ותהליך אישור הסקיצה מתארך מעבר ל2 סקיצות (סקיצות תקינות ללא טעות בתיקונים)
ישלם הלקוח על כל סקיצה נוספת 50 ש”ח.
* ה”לקוח” בוחר את העיצוב למוצר אותו הוא רוכש, במידה ולאחר שליחת הסקיצה הלקוח ירצה להחליף דגם, ישלם 50 ש”ח על שינוי גרפיקה (“זמן גרפיקה”).
במידה ונשלחה ל”לקוח” סקיצה לאישור ולאחר מכן ביקש לבטל את העסקה, ישלם ה”לקוח” 100 ש”ח על “זמן גרפיקה” , לכל הזמנה בסכום של 100 ש”ח ומעלה.

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981

 

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

עדכון אחרון: 11/08/2

סגירת תפריט
נגישות
×

עגלת קניות